پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چابکسر بمناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چابکسر بمناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان:

بسم الله الرحمن الرحیم
یوم‌الله ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به‌ دست ملت غیور ایران است که در پی آن جایگاه ارزنده دانش‌آموزان و نوجوانان ایران اسلامی نیز هویدا گشت.
این روز به عنوان برگ زرینی از تاریخ پر افتخار کشورمان ، فریاد ظلم ستیزی دانش آموزان و دانشجویانی است که نقش ماندگار خود را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نمایان ساختند.
اینجانبان ضمن دعوت از عموم امت حزب الله ، مومن و خداجوی ایران اسلامی برای حضور در مراسم یوم الله سیزدهم آبان از مردم شریف و انقلابی شهر چابکسر می خواهیم که روحیه حقیقت جویی ، ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار را در دل خود بیدار نگه داشته و در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در ترویج گفتمان استکبار ستیزی و عدالت محوری در جهت به ثمر نشستن آرمان‌های انقلاب اسلامی گام برداریم.
بدینوسیله، فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان خط امام (ره) و روز مبارزه با استکبار جهانی را به عموم دانش آموزان عزیز میهن اسلامی به ویژه استان گیلان تبریک و تهنیت عرض می نماییم، امید است با استعانت از الطاف الهی و تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) در آینده ای نزدیک شاهد سرنگونی تمامی مستکبران جهان و رهایی مظلومان باشیم.